KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Hässleholm
Karlsgatan 12
291 39 Kristianstad

Telefon: 010-206 45 29

 

Spridning & Upplaga

Hässleholm TÄTORT
Upplaga 13 950 ex utkommer 2-3 gånger per månad.

TOTALUTGIVNING
Hässleholm & Osby kommuner
Upplaga 28.500 ex
Utkommer 2 -3 gånger per månad

Kontakta oss för utgivningsplan

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se

 
Mediasäljare
Damir Sutalo
010-206 46 79
damir.sutalo@lokaltidningen.se
 
Säljledare
Andrée Bruhn
010-206 46 71
andree.bruhn@lokaltidningen.se
 
Reporter
Paola Nordgren
010-206 47 37
paola.nordgren@lokaltidningen.se
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Jakob Dreberg
010-206 46 51
jakob.dreberg@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se

Mediasäljare
Pernilla Frid
010-206 46 47
pernilla.frid@lokaltidningen.se
 
 

Lokaltidningen Hässleholms nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag