Annonsera/Kontakta oss

Spridning & Upplaga

Hässleholm TÄTORT
Upplaga 12,500 ex utkommer 2-3 gånger per månad

TOTALUTGIVNING
Hässleholm & Osby kommuner
Upplaga 28.500 ex
Utkommer 2 -3 gånger per månad

Kontakta oss för utgivningsplan



Kontaktupplysningar
Tidningschef
Thomas Johansson
010-206 46 46
thomas.johansson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Pernilla Frid
010-206 46 47
pernilla.frid@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Petra Lilja
010-206 46 79
petra.lilja@lokaltidningen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Lotta Wahlqvist
010-206 45 06
lotta.wahlqvist@lokaltidningen.se

Lokalredaktör
Åsa Borglin
0730-71 40 49
asa.borglin@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Hässleholm
Tredalagatan 3
291 34 Kristianstad

Telefon: 010-206 45 29



Prislista
Startsidan just nu
Läs tidningen
Läs våra publikationer på webben.
TV
Veckans annonser
Se alla veckans annonser
Lokaltidningen Hässleholm
Senaste
Lokaltidningen Hässleholm
Mest lästa
Lokaltidningen Hässleholm
Tema
Politiken
Mest lästa
Ekstra Bladet
Senaste nytt
Ekstra Bladet
Mest lästa